Campionatul Mondial FIM SuperEnduro 2013 va debuta in Lodz, Polonia, maine 8 Decembrie! Anul acesta competitia este una foarte mare, la start aliniindu-se nume mari: campionul absolut Taddy Blazusiak, pustiul
Stiri, Clasamente, Imagini, Video Enduro, EnduroCross, HardEnduro, Campionatul National, Extreme Enduro, Supermoto, Trial, Rally Raid, Dalkar,
Campionatul Mondial FIM SuperEnduro 2013 va debuta in Lodz, Polonia, maine 8 Decembrie! Anul acesta competitia este una foarte mare, la start aliniindu-se nume mari: campionul absolut Taddy Blazusiak, pustiul
Rezumatul video al prologului de la Regiment 13 CUP 2012 - un prolog unde se vede ca s-a muncit, atat din partea organizatorilor, cat si din partea pilotilor!
Cea de a 10-a ediție a Red Bull Romaniacs, cel mai dificil raliu hard enduro din lume, va debuta cu un spectaculos prolog în centrul Sibiului marţi, 2 iulie 2013,
Taddy Blazusiak confirma inca odata ca domina campionatul de EnduroCross castigand de 4 ori la rand titlul. Ia sa vedem cum s-a descurcat in finala AMA EnduroCross.
Campionii au luptat din greu anul acesta in Campionatul Mondial de Enduro. Acum povara cade pe umerii nostri, sa alegem Miss Enduro 2012. Votul se desfasoara pe pagina oficiala de
Pilotul Husaberg si-a asigurat victoria la Novemberkasan, cursa de enduro din Eskilstuna, Suedia. Novemberkasan este considerata una din cele mai dure curse de enduro din Suedia. Anul acesta Joakim Ljunggren
Intr-un format deosebit, Red Bull Cross Choice da alta forma sportului numit enduro! Cu o sectiune de Enduro Cross foarte bine pusa la punct, dar si cu viteze foarte mari
Calendarul Campionatului European de Enduro este acum oficial. Campionatul European de Enduro isi va alinia pilotii la start in Italia, Franta, Cehia si Portugalia. Primele 3 etape ale campionatului vor
Iata si ultimul clip marca Hard Enduro Club Arad. Cateva secvente de pe traseul King Of The Hill Tournament. Ia se vedem ce spune legenda: “O legenda spune ca cele
Un impresionant documentar despre motocross-ul practicat afara, unde credeam ca totul e lapte si miere. Da, sunt cativa care “prind” contracte si devin sabloane in aceasta lume “extravaganta” a motocross-ului.